Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Chceš si vydělat pár kaček?Pokud si každý den spustíš tuto stránku a klikneš na autosurfovat,tak si můžeš vydělat pár kaček na paypal.com

Vyděláváte za:    1.Autosurfování - Kliknete na tlačítko autosurfovat a tím celé práce končí.Sbíráte za to kredity a kredity poté vyměníte za dolary.

                          2.Ručnísurfování - Kliknete na tlačítko Ručnísurfování a každých 20 vteřin kliknete na správný kód,který se vám po uplynutí 20 vteřin zobrazí.

                          3.Klik na banner - Kliknete na reklamní banner.u každého banneru máte napsáno,co za klik dostanete například 0,1 dolar nebo 5 Ručníchkreditů.

Rada: Stáhněte si Google Chrom a jděte na tu stránku přes něj.Když přijdete na stránku,tak se vám ukáže,jestli chcete stránku přeložit do češtiny a poté si to nastavte,aby se vám automaticky překládalo.

Doplňující informace: Systém je nový a zatím spolehlivý.Sami jsme si vyzkoušeli tento systém a ihned po 24 hodinách nám automaticky vyplatit dolary na paypal.com.Kdyby tento systém byl podvodný,tak bychom vám ho rozhodně nedoporučovali a v případě,že by se stalo,že systém by přestal vyplácet dolary,bychom tuto stránku ihned přestali doporučovat a tato sekce by se smazala.

 

Kliknutím na tento banner vstoupíte do systému,kde se můžete zdarma zaregistrovat a vydělávat.

 

image
TOPlist